STPS30L60CW SGS-Thomson Microelectronics   POWER SCHOTTKY RECTIFIER 20040407
STPS30L60CW   DIODE SCHOTTKY 2X15A 20040407
STPS30L60CW ST   POWER SCHOTTKY RECTIFIER 20031102
STPS30L60CW IR   60V 30A Schottky Discrete Diode in a TO-247AC package 20030311
STPS30L60CW ST   [替换型号]Pin-to-Pin Replacement:Diodes SBL3060PT 20120119
STPS30L60CW   [替换型号]Replacement:Sensitron 30CPQ060 20120101
全选
Total found 7 in 217540143